1 września wystartowała nowa kampania telewizyjna marki APAP. W spocie reklamowym, którego bohaterem jest maszynista kolei, podkreślona jest informacja, że APAP uwalnia się już w ciągu 3 minut1 i nie obciąża serca2. W reklamie można zobaczyć nowe opakowania produktów marki APAP.

Premiery doczekała się także nasza przełomowa nowość – APAP Caps. Jest to pierwszy w Polsce paracetamol w płynnej kapsułce, który wchłania się 2 razy szybciej3. Produkt stanowi innowację na skalę światową i rozpoczyna w historii marki APAP zupełnie nowy rozdział.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.

1 Rozpoczęcie uwalniania APAP w sztucznym soku żołądkowym o pH 1,2 temp. 37 st. C, dane wewnętrzne, Wrocław 06.2019

2 Nie obciąża serca – wynika z właściwości paracetamolu

3 Dotyczy paracetamolu jako substancji czynnej, tabletka powlekana vs kapsułka. Źródło CHPL APAP Caps: maks. stężenie w osoczu: po 15 min do 1,5 godz vs od 30 min do 2 godz

APAP tabletki powlekane, APAP Caps kapsułki miękkie

Paracetamolum 500 mg

Wskazania do stosowania: Apap: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie. APAP Caps: leczenie objawowe bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego i (lub) gorączki.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. APAP Caps uczulenie na orzeszki ziemne lub soję. Apap i Apap Caps: Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.