Aktualności

Dzień z Dziećmi w biurze w Warszawie

W czerwcu w biurze USP Zdrowie w Warszawie odbyło się szczególne wydarzenie – Dzień z Dziećmi, podczas którego do siedziby firmy zostały zaproszone dzieci naszych pracowników.

Nowy spot marki Inovox Express

Od 1 października 2018 roku, w telewizji można zobaczyć nowy spot marki Inovox Express. Reklama poprzez metaforę wizualną ukazuje odczucie towarzyszące nam podczas bólu gardła, ale przede wszystkim przedstawia Inovox jako „express na ból gardła”.

Nowy spot APAPu Extra

Już od 23 czerwca 2018 roku, można zobaczyć w telewizji nowy spot APAPu Extra. Jego bohaterem jest strażak, który pomaga ludziom po wichurze, których latem w Polsce jest dość dużo.

Nowy spot APAPu

Od 28 marca 2018 roku, w telewizji, można zobaczyć kolejny spot APAPu pt. „Centrum Nauki”. Jego bohaterem jest pan Adam, który pracuje jako przewodnik w Centrum Nauki, gdzie uczy dzieci przez zabawę.

Inovox Express nagrodzony srebrem w Londynie

Z przyjemnością informujemy, że Zespół USP Zdrowie wraz z Agencją Creative Leap, został wyróżniony SREBRNĄ NAGRODĄ w prestiżowym konkursie DBA Design Effectiveness Awards

Nowa kampania marki Inovox Express

Kampania ruszyła pod hasłem ,,A jak Ciebie boli gardło?”. Za pomocą mocnych metafor wizualnych ukazuje, jak się czujemy podczas zmagań z bólem gardła.

Nowy spot APAPu

Już od 2 stycznia 2018 roku w telewizji można zobaczyć kolejny nowy spot APAPu.

Hulaj dusza, bólu nie ma!

Z początkiem kwietnia ruszyła nowa odsłona kampanii marki Ibuprom. Tym razem tematem są „bólosłowia”