Miło nam poinformować, że z końcem września wystartowała nowa kampania telewizyjna Acatar Care. Kampania TV jest oparta na sprawdzonej platformie marki „Vlogerka”. Reklama ma na celu zaprezentowanie nowego wariantu w portfelu marki Acatar – sprayu na katar infekcyjny Acatar Care, który jest innowacyjnym na rynku polskim połączeniem oksymetazoliny z kwasem hialuronowym.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.

Po więcej informacji na temat produktu, zapraszamy do odwiedzenia strony www.acatar.pl

Acatar Care: Substancja czynna: oksymetazolina. Substancja pomocnicza - kwas hialuronowy.

Acatar Care Oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg/ml, aerozol do nosa, roztwór.

Wskazania: Obrzęk błon śluzowych występujący w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, zapaleniu zatok przynosowych, zapaleniu trąbki słuchowej, zapaleniu ucha środkowego.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Suche zapalenie błony śluzowej nosa (Rhinitis sicca). W poniższych przypadkach produkt można zastosować wyłącznie po uprzednim dokładnym rozważeniu stosunku korzyści do ryzyka: leczenie inhibitorami monoaminooksydazy (inhibitory MAO) obecnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni oraz leczenie innymi lekami, które mogą zwiększać ciśnienie krwi; zwiększone ciśnienie śródgałkowe, szczególnie w przypadku jaskry z zamkniętym kątem przesączania; ciężkie choroby serca i naczyń krwionośnych (np. choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze); guz chromochłonny nadnerczy; zaburzenia metaboliczne (np. nadczynność tarczycy, cukrzyca). Produktu nie należy stosować u pacjentów po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową, np. przezklinowe usunięcie przysadki i po zabiegach chirurgicznych przebiegających z odsłonięciem opony twardej.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., 50-507 Wrocław, ul. Ziębicka 40

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.