W trosce o komfort pacjentów posługujących się językiem ukraińskim, marka Ultrapiryna Fast C przygotowała zbiór podstawowych zwrotów przydatnych farmaceucie w rozmowie w aptece. Dokument ten pozwoli na łatwiejszą komunikację przy pierwszym stole i lepsze zrozumienie podstawowych potrzeb zdrowotnych pacjentów.

Materiał, w formie online, został przekazany do farmaceutów zarejestrowanych na platformie Stworzone dla Farmaceuty.

Mamy nadzieję, że dokument ten ułatwi farmaceutom pracę przy pierwszym stole z pacjentami posługującymi się językiem ukraińskim.

ULTRAPIRYNA FAST C

Kwas acetylosalicylowy 500 mg + kwas askorbowy 250 mg, tabletki musujące

Wskazania do stosowania

Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu (np.: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe). Objawowe leczenie dolegliwości bólowych i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, pacjenci z napadami astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołanymi podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, nie podawać jednocześnie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, w trzecim trymestrze ciąży, u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podmiot Odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław

Produkt dostępny bez recepty (OTC)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.