Na początku lipca wystartowała nowa reklama marki APAP. Jest to kolejna odsłona kampanii dostosowanej do realiów pandemii, w której zwracamy się do wszystkich Polaków zmęczonych obecną rzeczywistością. Głównym tematem reklamy jest powrót do normalności – życie toczy się dalej i znów może być jak dawniej.

Jednocześnie w reklamie podkreślone są zalety produktowe APAPu, który uwalnia się w 3 minuty i nie zaburza koncentracji1. W obecnych czasach coraz więcej konsumentów cierpi na bóle powodujące trudności w zasypianiu, dlatego w reklamie znalazł się również dodatek dotyczący APAP noc.

Zapraszamy do obejrzenia reklamy!

1 Rozpoczęcie uwalniania APAP w sztucznym soku żołądkowym o pH 1,2 temp. 37 st C, dane wewnętrzne, Wrocław 06.2019; Nie zaburza koncentracji – wynika z właściwości paracetamolu

APAP Paracetamolum 500 mg; tabletki powlekane

Wskazania do stosowania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; ciężka niewydolność wątroby lub nerek; wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej.

APAP Noc paracetamol 500 mg, difenhydramina 25 mg; tabletki powlekane

Wskazania do stosowania: krótkotrwałe leczenie bólu: głowy, kostno-stawowego, mięśni, zębów, menstruacyjnego, nerwobólu, związanego z przeziębieniem i grypą, powodującego trudności w zasypianiu.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, stosowanie inhibitorów MAO, okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie stosować u dzieci < 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.