Uruchamiamy cykl webinarów edukacyjnych dla farmaceutów organizowanych we współpracy z Ośrodkiem ds. kształcenia podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnicy webinarów za każde spotkanie będą mogli otrzymać punkty twarde edukacyjne.

W ramach programu edukacyjnego „W trosce o rozwój - Twoja recepta na wiedzę” zapraszamy farmaceutów na cykl bezpłatnych webinarów dotyczących ochrony zdrowia.

Pierwszy z nich “Niepożądane odczyny poszczepienne po szczepieniu przeciw COVID-19 u dzieci - postępowanie”, odbędzie się już 2 marca 2022 roku o godz. 18.00 i poprowadzi go prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski, kierownik II Klinki Pediatrii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Za udział w spotkaniu farmaceuci mogą otrzymać 2 punkty twarde. Na pierwszy webinar zapraszają APAP dla dzieci Forte, APAP Junior i Ibuprom dla dzieci Forte.

Jako odpowiedzialny partner w systemie ochrony zdrowia, wspieramy farmaceutów w stałym podnoszeniu swojego poziomu wiedzy. To podejście jest częścią nowej roli farmaceuty w ramach zintegrowanej opieki farmaceutycznej. Właśnie w odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy specjalnie dedykowany program edukacyjny oferujący aktualną, zweryfikowaną wiedzę przekazaną farmaceutom. Jest to szczególnie istotne w kontekście szczepień przeciwko COVID-19 u dzieci, czyli tematyce której poświęcony jest pierwszy webinar. Więcej informacji o programie oraz możliwość zapisu na webinar na dedykowanej stronie: