1 kwietnia ruszyła nowa kampania telewizyjna Verdin MAX.

Wyraźną inspiracją do kampanii był kultowy film końcówki lat dziewięćdziesiątych, Matrix. Dla wielu będzie to sentymentalna podróż z Neo do czasów młodzieńczej beztroski. Dla wszystkich jednak znak czasu, a z czasem… nasz metabolizm zwalnia. Dla nas to znak, że również wątroba może potrzebować wsparcia. Dlatego jest Verdin MAX! Verdin MAX wspomaga trawienie i metabolizm tłuszczów w wątrobie oraz zapobiega ich odkładaniu2.

Ma postać miękkiej, czerwonej kapsułki z płynną kurkumą w opatentowanej formulacji. Dzięki niej dostarcza do organizmu ponad 2000 razy więcej aktywnej kurkuminy3 niż zwykły ekstrakt z kurkumy3. Dzięki tak silnie skoncentrowanej formule o wysokiej biodostępności wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.


1Maksymalna ilość kurkumy w ofercie produktów Verdin.
2Kurkuma zawarta w Verdin MAX pomaga w usprawnieniu trawienia tłuszczów. Pozytywnie wpływa na aktywność enzymów trawiennych. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczów i ułatwia ich usuwanie przez wątrobę.</p>
3Kurkuma zawarta w 2 kapsułkach Verdin MAX (84 mg) wchłania się ponad 2000 razy lepiej niż w 1295 mg zwykłej kurkumy. Na podstawie Lachowicz M, Stańczak A, Kołodziejczyk M. Innowacyjne technologie farmaceutyczne i ich wpływ na dostępność biologiczną kurkuminy po podaniu doustnym. Terapia 3/20 dostępny na: www.verdin.pl.