Rok 2021 otwiera nowe możliwości biznesowe USP Zdrowie w obszarze ginekologii.

Z przyjemnością przedstawiamy markę Pueria - innowacyjne fazowe witaminy i minerały dopasowane do kolejnych etapów macierzyństwa: od momentu prekoncepcji, przez okres ciąży aż do końca karmienia piersią.

Skład produktów Pueria został opracowany na podstawie wiedzy ekspertów oraz najnowszych wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

W związku ze zmieniającym się zapotrzebowaniem na składniki odżywcze na każdym etapie ciąży marka Pueria ma dwa warianty:

  • Puerię Uno – opracowaną specjalnie dla kobiet planujących macierzyństwo oraz w ciąży do końca 12. tygodnia. Zawiera składniki rekomendowane przez PTGiP: kwas foliowy, witaminę D, jod, DHA w połączeniu z witaminą B6 i B12 oraz choliną.
  • Puerię Duo – opracowaną specjalnie dla kobiet w ciąży od 13. tygodnia do końca karmienia piersią. Zawiera składniki rekomendowane przez PTGiP: kwas foliowy, witaminę D, jod, DHA w połączeniu z choliną.

Produkty Pueria charakteryzuje czysty skład - bez substancji wypełniających, barwników oraz konserwantów. Sięgające po nią mamy mogą ze spokojem przechodzić kolejne etapy ciąży i połogu.

Nasz nowy produkt jest już dostępny w sprzedaży w aptekach. Poznajcie Puerię, zapraszamy na www.pueria.pl