Z przyjemnością informujemy, że do portfolio USP dołącza nowa marka. Remé to nasza odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety. Po raz pierwszy proponujemy rozwiązanie, które dotrzyma kroku kobietom i zadba o fundamenty piękna od wewnątrz.

Misją Remé jest pielęgnowanie naturalnego piękna i zachowanie go jak najdłużej. A czym dla kobiet jest piękny wygląd? To przede wszystkim zadbana, gładka skóra, mocne włosy i paznokcie. Dzięki kolagenowi VERISOL® o klinicznie potwierdzonej skuteczności i bogatej, skrojonej na miarę kompozycji witamin i minerałów - jest to możliwe.

Jak działa Remé?

KOLAGEN - najwyższej jakości, opatentowany kolagen VERISOL® o udowodnionym działaniu. MINERAŁY - uzupełniają dietę o cenne składniki: Cynk, Mangan, Miedź, Jod i Selen. WITAMINY - bogata kompozycja witamin pomaga utrzymać dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci

Aktywne składniki Remé:

  • 2500 mg peptydu kolagenowego VERISOL®
  • Witamina A, witaminy z grupy B (ryboflawina, niacyna, biotyna), cynk i jod pomagają zachować zdrową skórę, a miedź pomaga w utrzymaniu jej prawidłowej pigmentacji.
  • Witamina C pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry.
  • Witamina C, cynk, miedź, selen i mangan pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, który przyspiesza starzenie się skóry.
  • Biotyna, cynk i selen pomagają zachować zdrowe włosy, a miedź pomaga w utrzymaniu ich prawidłowej pigmentacji.
  • Cynk i selen pomagają zachować zdrowe paznokcie.

Produktów Remé  szukaj w aptekach i aptekach internetowych!