Zapraszamy do obejrzenia nowej reklamy marki Stoperan.

Każda burza, także ta w jelitach, jest nie w porę. Biegunka pojawia się nagle, potrafi się rozszaleć w najmniej oczekiwanym momencie i pokrzyżować plany, dlatego nie warto czekać, lepiej działać od razu.

Lek Stoperan szybko uspokaja pracę jelit, nawet już po 1. dawce. Po biegunce - sięgnij po Elektrolity rekomendowane przez Stoperan, aby wrócić do sił*.

Stoperan Na sto% z Tobą!

* Elektrolity rekomendowane przez Stoperan – żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

STOPERAN lek OTC (Loperamidi hydrochloridum 2 mg) kapsułki twarde

Paracetamolum 500 mg

Wskazania do stosowania: Stosować w objawowym leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na loperamidu chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Stany, w których niepożądane jest spowolnienie perystaltyki jelit, z powodu możliwego ryzyka wystąpienia ciężkich powikłań, w tym niedrożności jelit, okrężnicy olbrzymiej (megacolon) i toksycznego rozszerzenia okrężnicy (megacolon toxicum). Leczenie preparatem Stoperan należy natychmiast przerwać w przypadku wystąpienia zaparcia, wzdęcia brzucha lub niedrożności jelit. Niedrożność jelit. Ostre wrzodziejące zapalenie jelita grubego, ostry rzut krwotocznego zapalenia jelita grubego, rzekomobłoniaste zapalenie jelit, zwłaszcza związane z podawaniem antybiotyków o szerokim zakresie działania. Ostra czerwonka z krwią w kale i przebiegająca z podwyższoną temperaturą ciała. Bakteryjne zapalenie jelita cienkiego i okrężnicy spowodowane chorobotwórczymi bakteriami z rodzaju Salmonella, Shigella i Campylobacter. Nie należy stosować leku u dzieci poniżej 6 lat.

Lek dostępny bez przepisu lekarza – OTC

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.