Jest nam miło poinformować, że marka Clotidal MAX wystartowała z nową kampanią prowadzoną na YouTube. Okazją do włączenia tej komunikacji są wakacje, które oznaczają czas beztroski i radości. Niestety problem grzybiczej infekcji intymnej występuje o każdej porze roku i może być szczególnie uciążliwy podczas wyjazdów wakacyjnych.

Na tę potrzebę odpowiada Clotidal Max - nasza nowość, która leczy infekcję intymną już jedną dawką. Chcemy zachęcić użytkowniczki by Clotidal MAX stał się nieodzownym elementem wakacyjnej apteczki i pozwoli uratować wakacyjne wyjazdy użytkowniczek od nieproszonej infekcji.

Po więcej informacji na temat produktu zapraszamy na stronę internetową clotidal.pl

Zapraszamy do obejrzenia spotu.


Clotidal MAX, 500 mg klotrymazolu, tabletka dopochwowa. Wskazania:: Leczenie infekcji pochwy i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych wywołanych przez mikroorganizmy, takie jak grzyby (zazwyczaj Candida), wrażliwe na klotrymazol. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.