1 sierpnia 2022 wystartowała nowa kampania telewizyjna Manti! To pierwsza od 7 lat emisja spotu marki.

Prezentujemy nowość w naszym portfolio – Manti extra. To lek na zgagę o szybkim, silnym1 i długotrwałym działaniu.

Manti extra to produkt wprost stworzony do obecnych intensywnych i nowoczesnych czasów. Żyjemy w biegu i nie mamy czasu, aby czekać na efekty. Potrzebujemy szybkich i skutecznych rozwiązań.

Manti extra jako jedyny na rynku zgagi zawiera 2 rodzaje substancji leczniczych na zgagę, które działają dwutorowo:

  • 2 Antacydy - natychmiast łagodzą kwaśność w przełyku2
  • Famotydyna - hamuje wydzielanie kwasu w żołądku aż do 12h

Kiedy zgaga wchodzi Ci w drogę – weź Manti extra.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.

1„Wpływ famotydyny jest silny i długotrwały, pojawia się w ciągu 1 do 2 godzin od podawania doustnego”, ChPL Manti Extra.
2„Powoduje NATYCHMIASTOWY wzrost wartości pH w przełyku”, ChPL Manti Extra.

Manti Extra, tabletki do rozgryzania i żucia. Famotydyna 10 mg + Magnezu wodorotlenek 165 mg + Wapnia węglan 800 mg. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: Dekstraty (źródło glukozy) – 413 mg.

Wskazania do stosowania: U dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat do krótkotrwałego leczenia objawowego dolegliwości związanych z nadkwaśnością soku żołądkowego, takich jak: zgaga, niestrawność, ból i pieczenie w nadbrzuszu.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość (uczulenie) na famotydynę lub inne leki zmniejszające produkcję kwasu solnego w żołądku (np. ranitydyna, cymetydyna itp.) lub na leki zobojętniające kwas solny (węglan wapnia, wodorotlenek magnezu) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub inne uczulenia; Ciężka niewydolność nerek.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.