2 lutego wystartowała kampania telewizyjna wprowadzająca na rynek nowość - APAP dla dzieci FORTE. Reklamy emitowane są aż w 70 stacjach ogólnopolskich zarówno na antenie głównych nadawców (TVP, TVN, Polsat), jak i we wszystkich najważniejszych kanałach tematycznych. Celem jest budowa świadomości nowego, dedykowanego dzieciom wariantu w portfolio marki APAP oraz przedstawienie jego najważniejszych zalet:

  • wygoda stosowania – mniej leku do połknięcia
  • odpowiedzialność – bezpieczny dla brzuszka
  • przyjemny, pomarańczowy smak.

Szacujemy, że nasza kampania będzie najsilniejszą kampanią na rynku przeciwgorączkowym i przeciwbólowym dla dzieci. Spot APAPu dla dzieci FORTE obejrzy ponad 30 milionów telewidzów!

APAP dla dzieci FORTE paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna.

Wskazania do stosowania: Lek stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o lekkim i umiarkowanym nasileniu (ból głowy, ból zęba, bole menstruacyjne) i/lub gorączki (wysokiej temperatury). APAP dla dzieci FORTE to lek stosowany do leczenia bólu o lekkim i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzieci (starszych niż 3 miesiące), dzieci i dorosłych (włączając osoby w wieku podeszłym)

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.