Ruszyła nowa kampania marki Xenna. Xenna Extra Comfort to naturalny lek w formie tabletki powlekanej, wskazany do leczenia doraźnych zaparć. W 1 tabletce zawiera najwyższą dawkę naturalnej substancji czynnej - sennozydów obecnych w owocach krzewu Senna angustifoli. Suchy wyciąg z tych owoców zamknięty jest w specjalnej otoczce, która precyzyjnie uwalnia substancję czynną w jelicie - miejscu występowania problemu.

Dyskretna forma tabletki to wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w każdej sytuacji - nie w tylko w domu, ale także na wyjeździe.

Zachęcamy do obejrzenia spotu!

Xenna Extra Comfort

D150 mg – 220 mg Sennae angustifoliae fructus extractum siccum. 20 mg glikozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B. Tabletki dojelitowe.

Wskazania do stosowania: Lek do stosowania w doraźnym leczeniu zaparć.

Przeciwwskazania: nie należy stosować leku w przypadku znanej nadwrażliwości (alergii) na substancję czynną lub na inny składnik preparatu oraz w przypadku niedrożności jelit, zapaleniu wyrostka robaczkowego, w przypadku ostrych chorób zapalnych jelit (np. choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego), w przypadku bólów brzusznych nieznanego pochodzenia lub w stanach odwodnienia z ubytkiem wody oraz elektrolitów. Nie podawać produktów zawierających senes dzieciom poniżej 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia sp. z.o.o

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.