Marka Berimal w kwietniu rozpoczęła nowy projekt. Berimal wspiera wszystkich, którzy chcą dbać o cholesterol, przebywając w domu podczas epidemii COVID-19.

Dbanie o zdrowie, zwłaszcza o prawidłowy poziom cholesterolu, jest obecnie bardzo utrudnione. Nieprawidłowa dieta wynikająca z korzystania z naprędce zrobionych zakupów, brak ruchu z powodu pozostawania w domu, niewychodzenia do pracy zawodowej, zamkniętych basenów i siłowni, a do niedawna nawet lasów, stres wynikający z niepewnej sytuacji – to wszystko może niekorzystnie wpływać na poziom cholesterolu we krwi. Z pomocą przychodzi jednak marka Berimal, która zaprasza do akcji Zostań w domu z Berimalem!

Na stronie https://berimal.pl/zostan-w-domu proponowane są rozwiązania w trzech obszarach: dieta, aktywność fizyczna i zarządzanie stresem. Porady dietetyczne, a także jadłospis korzystny dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu opracowała Agnieszka Piskała-Topczewska – dietetyczka, diet coach, autorka książek poświęconych prawidłowemu żywieniu. 40-minutowy program ćwiczeń możliwych do wykonania w domu nagrała instruktorka fitness Agnieszka Urbaniak. Psychoterapeutka Aleksandra Urbaszek przygotowała instrukcję ćwiczeń relaksacyjnych i porady dotyczące wsparcia emocjonalnego w okresie izolacji.

Zostań w domu z Berimalem!