Marka Apap startuje z nową reklamą „Bajki na dobranoc”. Tym razem również dotykamy tematów bliskich naszemu społeczeństwu, które w wyniku różnych przyczyn często jest daleko od najbliższych – tak jak nasz bohater. Pomimo odległości dzielącej go od domu, stara się dbać o więzi rodzinne i co wieczór czyta swojej małej córeczce bajki na dobranoc przez kamerę laptopa. To ważna dla niego chwila, której absolutnie nie chce tracić na ból. Dlatego od razu sięga po Apap, którego głównym benefitem jest szybkość działania - uwalnia się już po 3 minutach1.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.

1 Rozpoczęcie uwalniania APAP w sztucznym soku żołądkowym o pH 1,2 temp. 37 st C, dane wewnętrzne, Wrocław 06.2019.

Informacje o leku dostępne na stronie www.apap.pl

APAP Paracetamolum 500 mg; tabletki powlekane

Wskazania do stosowania: bóle o różnej etiologii: głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. w przeziębieniu i grypie.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na paracetamol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; ciężka niewydolność wątroby lub nerek; wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej.

APAP Noc paracetamol 500 mg, difenhydramina 25 mg; tabletki powlekane

Wskazania do stosowania: krótkotrwałe leczenie bólu: głowy, kostno-stawowego, mięśni, zębów, menstruacyjnego, nerwobólu, związanego z przeziębieniem i grypą, powodującego trudności w zasypianiu.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, stosowanie inhibitorów MAO, okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, jaskra, rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie stosować u dzieci < 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.