APAP ma już w swojej ofercie 3 leki, którzy przynoszą ulgę chorym dzieciom:

  1. NOWOŚĆ APAP przeziębienie junior dla dzieci od 6 lat w postaci saszetek - lek 3 w 1: odtyka nos i zatoki, zwalcza gorączkę, usuwa bóle związane z przeziębieniem (np. ból gardła i głowy).

    Saszetkę o smaku truskawkowym wystarczy rozpuścić w pół szklanki ciepłej wody. Lek w rozgrzewającej formie przynosi ulgę w objawach przeziębienia i grypy (skład: paracetamol, fenylefryna, wit. C).

  2. APAP dla dzieci Forte - zawiesinę na każdą gorączkę, dla dzieci od urodzenia, o delikatnym smaku pomarańczowym.

  3. APAP junior - na gorączkę u dzieci od 4 roku życia – granulki bez popijania, które błyskawicznie rozpuszczają się na języku, szczególnie przydatne na wyjazdach.

W telewizji i Internecie właśnie ruszyła nowa kampania dla nowości. Zapraszamy do obejrzenia reklamy.

APAP przeziębienie junior - gorączka znika a nos się odtyka!

APAP dla dzieci FORTE: Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna. Wskazania: Lek stosuje się do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzieci od 0 do 12 lat, dzieci powyżej 12 lat, młodzieży oraz dorosłych (włączając osoby w wieku podeszłym). U dzieci poniżej 3 miesiąca życia lek stosuje się tylko po zaleceniu lekarza. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynna lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

APAP przeziębienie junior: Paracetamolum 300 mg, Acidum ascorbicum 20 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg; proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce. Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem, nieżyt błony śluzowej nosa (katar). Lek przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

APAP Junior: Paracetamol 250 mg. Granulat. Wskazania: Objawowe leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Ciężka niewydolność wątroby (skala Childa i Pugha > 9). Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.