Już od 23 czerwca 2018 roku, można zobaczyć w telewizji nowy spot APAPu Extra. Jego bohaterem jest strażak, który pomaga ludziom po wichurze, których latem w Polsce jest dość dużo. Kampania będzie intensywna i będzie trwać do końca sierpnia. Dotrzemy z nią co najmniej raz do 32 milionów Polaków, a 25,5 mln zobaczy ją co najmniej 3 razy.

Reklama będzie obecna w aż 184 różnych stacjach telewizyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia spotu.

APAP Extra

Paracetamol 500 mg; Kofeina 65 mg; tabletki powlekane

Wskazania do stosowania:
Bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia sp. z.o.o

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.